מחיר תקרה אקוסטית

תקרה אקוסטית – זה מוצר יקר, לא?

החלטתם שכדאי לכם להתקין תקרה אקוסטית. המליצו לכם על זה, אבל אתם לא ממש יודעים מהי תקרה אקוסטית, מה התועלת שבה וכמה בכלל עולה התענוג – נכון? עבורכם אספנו במרוכז מידע בנושא. נתחיל מהבסיס: מהי תקרה אקוסטית ולמה היא משמשת?

מהי תקרה אקוסטית?

תקרה אקוסטית הינה תקרה המותקנת מתחת לגובה התקרה הקיימת של המבנה, היא עשויה מחומרים שסופגים ומעמעמים רעש. זה לא שהתקרה תהפוך את חלל העבודה לסרט אילם, אבל היא תפחית באופן משמעותי את התהודה של קולות וצלילים ובכך תנמיך משמעותית את כמות הרעש המטריד אשר יוצר, לאורך שעות היום, הפרעה מצטברת ומעייפת.

תקרה אקוסטית מורכבת מיחידות של חומרים שונים, בהתאם לבחירת הלקוח, המונחים על פני שתי וערב של מסילות ייעודיות. כל התקרה הזו קלת משקל ומחוברת לתקרת המבנה המקורית.

האם מחיר תקרה אקוסטית משתלם?

סביבת עבודה שאינה מאפשרת לעבוד היטב, חוטאת למטרתה ומקשה על העובדים לממש את מלוא היכולת שלהם. אם נאמר לכם שנדרשים כיום בארץ עבור תקרה אקוסטית מחירים נמוכים יחסית למה שהיה נהוג, ושהתקנתה של תקרה כזו ישפר את תפוקת העובדים שלכם – זה יכול להיות לכם שווה?

העסקה משתלמת במיוחד כאשר מוצאים את החברה שיודעת לייצר מוצר שהינו באיכות בלתי מתפשרת, אך גם מבינה שלא חייבים לדרוש עבור תקרה אקוסטית מחיר מופקע. קוראים לזה הוגנות – תכונה חשובה במיוחד בעולם התעשייה והעסקים, שהופכת לנדירה יותר עם חלוף השנים.

מה משפיע על מחירה של תקרה אקוסטית?

ישנם מספר גורמים המשפיעים על עלויות התקנת תקרה אקוסטית:

מקום הייצור – אם חוסכים את עלויות הייצור מחו״ל ורוכשים את התקרה האקוסטית מיצרן מקומי, המייבא בעצמו את חומר הגלם ומייצר את המוצר הסופי כאן בארץ, אלו בדרך כלל דורשים עבור תקרה אקוסטית מחירים נמוכים יותר, ההופכים את העסקה למשתלמת במיוחד.

החומר ממנו מיוצרת התקרה – כאשר מייצרים תקרה אקוסטית מחיר חומר הייצור הינו מרכיב חשוב ביותר בחישוב העלות הסופית. אם נניח שמרכיב העבודה אינו שונה בהרבה, הרי שעלות חומר הגלם הינה החלק המשמעותי יותר שמשפיע על העלות הסופית.

שטח התקרה המתוכנן – במילים אחרות, כמות התקרה שאתם מעוניינים להתקין. מכיוון שברוב המקרים מדובר בתקרות היושבות על מסילות שהמרחק ביניהן קבוע, יידרש עבור ביצוע תקרה אקוסטית מחיר למטר אורך, במצטבר.

ממי רוכשים את המוצר – כפי שידוע, ישנם עסקים רבים בארץ ובעולם העוסקים בתחום הייצור וההתקנה של תקרות אקוסטיות. הגורם אליו אתם פונים יכול להיות בעל השפעה לא קטנה על המחיר הסופי. חשוב מאד להקפיד על בחירה במי שמספק מוצר איכותי, במחיר תחרותי.

תקרה אקוסטית מחיר

אצל מי מומלץ לרכוש תקרה אקוסטית איכותית?

ישנם עסקים רבים המציעים את שירותיהם בהתקנת תקרות אקוסטיות, אולם כמו בכל תחום – יש טובים ויש טובים יותר. מה שמבדיל בין הטובים ביותר ליתר, מאד ברור:

  1. טיב חומרי הגלם מהם עשויים מרכיבי התקרה האקוסטית.
  2. איכות העבודה המבוצעת על ידי החברה בעת ההתקנה.
  3. רמת השירות של החברה מול הלקוח.

אם אתם רוצים תקרה אקוסטית איכותית, שחלקיה מורכבים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר, אשר תהיה מורכבת באופן מקצועי ועמיד וגם לקבל שירות אדיב שלוקח אתכם ברצינות – אתם צריכים לדבר איתנו.

מי אנחנו

נעים להכיר, אנחנו חברת פרופירול בע״מ. אנחנו קיימים משנת 1994 ומתמחים בייצור תקרות אקוסטיות מתכתיות וקונסטרוקציות לגבס. אנו מייבאים בעצמנו את חומרי הגלם עימם אנו עובדים ועל ידי כך אנו דואגים לייצר את המוצרים האיכותיים ביותר בשוק.

הצוותים שלנו ידועים במיומנותם המקצועית ובאדיבותם האישית. מי שמייצרים את חלקי התקרה והפרופילים, מי שממונים על ייבוא חומרי הגלם, מי שמתקינים את התקרות אצל הלקוחות – כולם – יודעים שאנחנו שמים דגש על איכות המוצר ואיכות השרות, על זה איננו מוכנים להתפשר. כל זה גם נכון לגבי מי שיענו לכם כשתתקשרו אלינו – אז…

דברו איתנו

התקשרו עוד היום אלינו, לטלפון שמספרו 03-5581606, ואנו נשמח לענות על שאלה, להסביר לכם על מגוון המוצרים שלנו ולעזור לכם להגיע לרגע בו מקום העבודה שלכם יהיה טוב ונעים יותר.

שתפו פוסט זה:

תקרה אקוסטית מחיר

תוכן עניינים

מאמרים נוספים