תקרה אקוסטית למשרדים

איזו תקרה אקוסטית מומלצת למשרדים?

כל מי שעובד במשרד או חלל עבודה המאוכלס בעובדים נוספים, גם אם לא מדובר בחלל של מלא עמדות, יודע: יש הרבה רעש. זה לא שכולם מסביב צועקים, אבל כאשר מספר אנשים מדברים בו זמנית, מכונת הקפה מופעלת מדי פעם, טלפונים מצלצלים… כל זה ביחד ולאורך זמן – יוצר עומס לא נעים ותחושת רעש מטרידה.

יש פתרון לתופעה, הוא כבר קיים שנים רבות – קוראים לו: תקרה אקוסטית״.

מהי תקרה אקוסטית?

תקרה אקוסטית הינה תקרה המותקנת מתחת לגובה התקרה הקיימת של המבנה, היא עשויה מחומרים שסופגים ומעמעמים רעש. זה לא שהתקרה תהפוך את חלל העבודה לסרט אילם, אבל היא תפחית באופן משמעותי את התהודה של קולות וצלילים ובכך תנמיך משמעותית את כמות הרעש המטריד אשר יוצר, לאורך שעות היום, הפרעה מצטברת ומעייפת.

תקרה אקוסטית מורכבת מיחידות של חומרים שונים, בהתאם לבחירת הלקוח, המונחים על פני שתי וערב של מסילות ייעודיות. כל התקרה הזו קלת משקל ומחוברת לתקרת המבנה המקורית.

מדוע מומלצת תקרה אקוסטית למשרדים וחללי עבודה?

סביבת עבודה שאינה מאפשרת לעבוד היטב, חוטאת למטרתה ומקשה על העובדים לממש את מלוא היכולת שלהם.

מעבר לפן האנושי ולהפחתת הרעש הכללית במקום העבודה, תקרה אקוסטית יכולה לשמש גם עבור הסתרת פגמים בתקרה קיימת או כיוצרת חלל ייעודי להכלת והתקנת מערכות שונות – כבלי חשמל, צנרת כיבוי, מערכות ותעלות מיזוג או אוורור מתקדמות. כאשר אלו מותקנות מעל תקרה העשויה מסילות ומגשים – אין בעיית גישה לטיפול בכל תקלה, מבלי שיהיה צורך לגרום נזק לתקרה מוצקה מבטון וכדומה.

גם אם נגרם נזק נקודתי למספר מגשים בתקרה – אין בעיה להחליפם. לא תמצאו עצמכם עוסקים בתיקון כולל של התקרה המערב צורך לפנות עמדות עבודה, לבטן, לטייח, לצבוע.

אם אתם עדיין חושבים על תקרה אקוסטית ככזו העשויה מחומר מוקצף עם ציפוי כעור שמתקלף לאחר מספר שנים – אתם באמת צריכים לראות מה קיים היום בהיצע בתחום.

תקרת מגשים רוחב 30 אורך משתנה

אלו סוגים של תקרה אקוסטית קיימים?

מרבית התקרות האקוסטיות הקיימות כיום ונפוצות מאד, הינן מסוג ״תקרת מגשים״. המקור לשם זה הינו מעצם העובדה שעל גבי המסילות של התקרה מונחים ״מגשים״ של חומר כלשהו. החומר יכול להיות גבס, פיברגלס (סיבי זכוכית), פח ועוד. הסוג הנפוץ ביותר כיום הינו, ככל הנראה, תקרת מגשים רוחב 30 אורך משתנה – כלומר, המגשים המונחים הינם ברוחב 30 ס״מ (שזהו המרחק המומלץ בין המסילות, המקנה חוזק לתקרה) ואת אורכם ניתן לקבוע לפי צרכים או החלטות עיצוביות – כמו, למשל, סוג גופי התאורה הקיים בתקרה.

בתקרות אקוסטיות רבות, בייחוד באלו העשויות מפח או מסיבי זכוכית, משולב גם חומר סופג המעמעם את התנודות של החומר המכסה ממנו עשוי המגש.

היכן כדאי לרכוש תקרה אקוסטית איכותית?

ישנם עסקים רבים המציעים את שירותיהם בהתקנת תקרות אקוסטיות, אולם כמו בכל תחום – יש טובים ויש טובים יותר. מה שמבדיל בין הטובים ביותר ליתר, מאד ברור:

  1. טיב חומרי הגלם מהם עשויים מרכיבי התקרה האקוסטית.
  2. איכות העבודה המבוצעת על ידי החברה בעת ההתקנה.
  3. רמת השירות של החברה מול הלקוח.

אם אתם רוצים תקרה אקוסטית איכותית, שחלקיה מורכבים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר, אשר תהיה מורכבת באופן מקצועי ועמיד וגם לקבל שירות אדיב שלוקח אתכם ברצינות – אתם צריכים לדבר איתנו.

מי אנחנו

נעים להכיר, אנחנו חברת פרופירול בע״מ. אנחנו קיימים משנת 1994 ומתמחים בייצור תקרות אקוסטיות מתכתיות וקונסטרוקציות לגבס. אנו מייבאים בעצמנו את חומרי הגלם עימם אנו עובדים ועל ידי כך אנו דואגים לייצר את המוצרים האיכותיים ביותר בשוק. הצוותים שלנו ידועים במיומנותם המקצועית ובאדיבותם האישית. מי שמייצרים את חלקי התקרה והפרופילים, מי שממונים על ייבוא חומרי הגלם, מי שמתקינים את התקרות אצל הלקוחות – כולם – יודעים שאנחנו שמים דגש על איכות המוצר ואיכות השרות, על זה איננו מוכנים להתפשר. כל זה גם נכון לגבי מי שיענו לכם כשתתקשרו אלינו – אז…

דברו איתנו

התקשרו עוד היום אלינו, לטלפון שמספרו 03-5581606, ואנו נשמח לענות על שאלה, להסביר לכם על מגוון המוצרים שלנו ולעזור לכם להגיע לרגע בו מקום העבודה שלכם יהיה טוב ונעים יותר.

שתפו פוסט זה:

תקרת מגשים רוחב 30 אורך משתנה

תוכן עניינים

מאמרים נוספים