פרופיל גבס דקורטיבי וקרניזים – האם זה אותו דבר?

קרניזים הינם פרופילים העשויים מגבס, היכולים להגיע בכל גודל, צורה ועיצוב אפשרי. ניתן להשתמש בפרופיל גבס למספר שימושים שונים, אך אין ספק כי לאחרונה נהוג להשתמש בהם לשימוש דקורטיבי. מדובר על פתרון קל, פשוט ונוח להתקנה, המאפשר להסתיר פגמים שונים ולהעניק מראה אסתטי לחלל החדר. הדבר נכון הן לגבי שימוש בבתים פרטיים, והן לגבי שימוש במשרדים ובבתי עסק שונים. רבים בוחרים להשתמש בפרופיל גבס על מנת להסתיר חוט חשמל וצינורות שונים, מאחר והדבר מאפשר לתרום לעיצוב חלל החדר, ללא שום צורך בהוצאות מיוחדות. ניתן כמובן להזמין פרופיל מגבס בכל צבע ובכל עיצוב אפשרי, במטרה לשמור על הקו העיצובי של החדר ולהבטיח נראות הרמונית יותר.

פרופיל גבס דקורטיבי וקרניזים

קרניזים – מה חשוב לדעת לגביהם?

חשוב לזכור כי לא כל קרניז מהווה פרופיל גבס דקורטיבי, מאחר וניתן להשתמש בפרופיל הגבס גם למטרות יותר פרקטיות, כגון חיזוק החיבור בין קיר הגבס לתקרה. אך היום ניתן למצוא יותר ויותר מעצבי פנים, הבוחרים להשתמש בפרופיל הגבס כחלק בלתי נפרד מעיצוב החדר. מדובר על אלמנט עיצובי זול וזמין, שנחשב לקל להתקנה ונוח לשימוש. ניתן להתקין את הפרופילים הדקורטיביים על כל קיר ועל כל תקרה, העשויים מגבס. הדבר יבטיח לכם חיבור מדויק ומקצועי יותר, שיתרום למראה האסתטי של המקום. כמו כן, יש לזכור כי ניתן להזמין את הקרניזים בכל צורה אפשרית, על מנת להבטיח התאמה מושלמת לעיצוב הקיים. ניתן למשל, להזמין קרניזים במראה קשתי או מדורג, או לחילופין, לבחור בעיצוב נקי ואלגנטי יותר. כמו כן, תמיד תוכלו לשדרג את הנראות של החדר, באמצעות שילוב של פסי לדים וגופי תאורה סמויים בתוך פרופיל הגבס.

פרופיל גבס דקורטיבי – כל היתרונות

פרופיל הגבס מחובר בהברגה על מסילות מתכת ייעודיות לקיר או לתקרה הרלוונטיים לכם. מדובר על תוסף עיצובי, שיכול לשמש גם פונקציה פרקטית, לכן רוב האנשים בוחרים לשלב בין שני העולמות. חשוב כמובן לבחור בפרופילים העשויים מגבס איכותי, על מנת להבטיח לעצמכם עמידות לאורך השנים. כדאי תמיד לעבוד עם חברה בעלת וותק וניסיון של שנים בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם שקט נפשי. יש לזכור כי בזכות המשקל הקל של פרופיל הגבס, הוא ניתן להתקנה מהירה ומספק חוזק נוסף לקיר ותרומה עצומה לעיצוב החדר. אנשים רבים המעוניינים לרענן מעט את המראה של הבית, מבלי לשלם על שיפוץ יקר, בוחרים להתקין קרניזים דקורטיביים, שמשנים לחלוטין את כל האווירה.

אנו בחברת פרופירול נשמח לספק לכם פרופיל גבס דקורטיבי ברמה הגבוהה ביותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שנים בתחום ונשמח לסייע ולייעץ לכם, במטרה להבטיח לכם את המוצר האידיאלי ביותר לצרכים שלכם. אנו מקפידים לייבא את חומרי הגלם שלנו בצורה עצמאית, על מנת להבטיח לכם את המוצר האיכותי ביותר בשוק. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר!

שתפו פוסט זה:

פרופיל גבס דקורטיבי וקרניזים - האם זה אותו דבר?

תוכן עניינים

מאמרים נוספים