ניצבים ומסלולים לגבס

מסלול וניצב לגבס – רעיונות חשובים

 

קיר גבס הוא פתרון בנייה מהיר וקל, שמאפשר חלוקה לחללים ויצירה של קירות פנימיים. הוא מורכב מלוחות גבס, שנתמכים בעזרת מסלולים וניצבים לגבס. קיר גבס בנוי משני לוחות גבס מקבילים לרצפה. הם מחוברים זה לזה באמצעות מסלולים וניצבים ממתכת.

בנוסף, ניתן לבנות גם תקרת גבס, באותו אופן בדיוק. תקרת גבס היא אלמנט עיצובי, שבעזרתו ניתן להנמיך את התקרה המקורית וליצור חלל בינה לבין תקרת הגבס. מסלול ניצב לגבס, הוא אלמנט חיוני בבניית תקרה או קיר והוא תורם משמעותית לעיצוב הבית ולנוחות הכללית של בני הבית.

ניצב ומסלול גבס – שימושים אופציונליים

ניצבים ומסלולים לגבס

רוב האנשים יעדיפו לבנות בתוך הבית קיר גבס במקום בטון. הגבס יכול לשמש אנשים לצורך שיפוץ הבית, מאחר והוא אינו מצריך השקעה מיוחדת והוא ניחן בעמידות ויציבות לאורך זמן.

  • תאורה נסתרת –  מדובר על תאורה מיוחדת, המאפשרת אווירה ייחודית ונעימה יותר בחלל החדר. רבים בוחרים להתקין תאורה נסתרת בחדר השינה למשל, במטרה ליצור אווירה רומנטית ורגועה יותר. 
  • הסתרת חוטי חשמל ואביזרים נלווים – הסתרה זו תורמת רבות לאסתטיקה של החלל ומשדרגת משמעותית את המראה.
  • עיצוב מחודש של הבית – אנשים רבים משתמשים בקירות או תקרות גבס, הנתמכים במסלולים וניצבים לגבס, על מנת לשדרג את מראה הבית ולהוסיף לו פן עיצובי מיוחד.

מסלולים וניצבים לגבס מחיר

ניצבים ומסלולים לגבס מחיר  –  נקבע בעיקר בהתאם לגודל הקיר אותו רוצים לבנות. ככל שהקיר גדול יותר, נדרשת כמות גדולה יותר של ניצבים ומסלולים והמחיר נקבע בהתאם. מומלץ מאד להתייעץ עם אנשי מקצוע, על מנת להשתמש בחומר איכותי ביותר שיחזיק לאורך שנים.

חברת פרופירול תשמח לספק לכם מסלול וניצב גבס, ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר של חומרי הגלם ושיטות הייצור.

שתפו פוסט זה:

ניצבים ומסלולים לגבס

תוכן עניינים

מאמרים נוספים