ניצב גבס מחוזק – מה חשוב להכיר?

ניצב גבס מחוזק יוכל לשמש אתכם למגוון רחב של שימושים שונים, לכן אין זה מפתיע כי ניתן למצוא אותם כמעט בכל בית. מדובר על פתרון עיצוב פונקציונלי, שיכול לשמש לצורך הסתרת חוטי חשמל וצינורות, או לחילופין, לצורך התקנת תאורה נסתרת.

ניצב גבס יכול לשמש אתכם הן בבית והן במשרד, מאחר והוא מוסיף המון לעיצוב הכללי של חלל החדר ולנראות אסתטית ונקיה יותר.

אנו בחברת פרופירול נשמח לספק לכם ניצב גבס מחוזק בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של כמעט שלושה עשורים בתחום ובהתמחות מיוחדת בייצור קונסטרוקציה לגבס.

אנו מקפידים לייבא את כל חומרי הגלם שלנו בצורה עצמאית, על מנת להבטיח ייצור איכותי של המוצרים האיכותיים והאמינים ביותר בשוק.

ניצב גבס מחוזק – מה זה בעצם אומר?

ברוב הבתים והמשרדים בארץ ניתן למצוא מסילת גבס, המקשרת בין הקיר לתקרה. מסילות הגבס יכולות לשמש כמסגרת לצורך קישוט ועיצוב החדר, או לחילופין, לצורך הסתרה של פגמים שונים בקיר.

ניצב גבס מחוזק הינו למעשה ניצב בעל מבנה מחוזק יותר, באמצעות כיפופים מובנים. ניתן להעניק לו חיזוק נוסף, באמצעות הצמדה של מוטות ברזל או קרש עץ.

כדאי לדעת כי ניתן לשחק עם ניצב הגבס, על מנת ליצור צורות שונות. באמצעות מספרי פח ניתן לחתוך את ניצבי הגבס ולכופף אותם לכל צורה ולכל מבנה רצוי.

היום ניתן למצוא בשוק מגוון רחב של ניצבים לגבס, לכן כל אחד יכול לבחור את הצורה המתאימה ביותר עבורו. מומלץ להיעזר באנשי מקצוע, על מנת להבטיח התאמה מלאה בין ניצב הגבס הנבחר לבין המטרות שלכם. 

ניצב גבס מחוזק - מה חשוב להכיר?

ניצב גבס מחוזק – כל היתרונות 

ניצב גבס מחוזק, הידוע גם בשם- פרופיל גבס, משמש לרוב בתחום השיפוצים והבנייה, מאחר והוא מהווה את הבסיס של קיר הגבס.

אחד היתרונות של ניצב גבס, הוא היכולת שלו להסתיר בצורה יעילה ואסתטית סוגים שונים של "פגמים", כגון חוטי חשמל, צינורות וכדומה. השימוש בניצב הגבס מעניק לכל החדר מראה אסתטי ומושקע יותר, דבר שנחשב לחיוני במיוחד בדירות ובבתים פרטיים.

כמו כן, כדאי להזכיר את המחיר האטרקטיבי של ניצב גבס מחוזק, מאחר והעלות שלו נמוכה והוא נחשב לחיוני עבור כל קיר גבס.

כל אחד יכול ליהנות מניצב גבס המתאים בדיוק לצרכים ולמטרות שלו, ללא שום צורך בעלויות מיותרות. מדובר על מוצר קל משקל, שאינו מצריך התקנה מסובכת ומורכבת.

כל אחד יכול לבצע את ההתקנה בצורה עצמאית או להיעזר באיש מקצוע מהתחום. רבים בוחרים להשתמש בניצבי גבס לצורך התקנת תאורה נסתרת, המוסיפה המון לאווירה הכללית בבית.

אנו בחברת פרופירול נשמח לספק לכם ניצב גבס מחוזק ועמיד, שיחזיק מעמד לאורך השנים ויספק לכם את כל הצרכים הפונקציונליים והעיצוביים שלכם.

לפרטים נוספים ולביצוע הזמנות, צרו קשר.

שתפו פוסט זה:

ניצב גבס מחוזק - מה חשוב להכיר?

תוכן עניינים

מאמרים נוספים