סוגי תקרות אקוסטיות שכדאי להכיר

תקרה אקוסטית מעוצבת – טיפים חשובים

תקרה אקוסטית מיועדת לשפר את איכות הצליל ולבודד רעשים בחללים גדולים כגון: משרדים, אולמות קולנוע, תיאטראות, קניונים, מוסדות השכלה ועוד. תיקרות אקוסטיות יכולות לשמש לצרכים מסחריים כמו גם פרטיים. למשל, יש אנשים המעדיפים להתקין תקרה אקוסטית בביתם על מנת לבודד את הרעש שמגיע מבחוץ.  תיקרה אקוסטית סופגת חלק מהרעש ומפזרת אותו באופן אחיד.

עלות תקרה אקוסטית  היא, ללא ספק פרמטר חשוב, אולם לפני כן יש לבחור את סוג התקרה המתאימה ביותר לחלל. מחיר תקרה אקוסטית למטר נקבע, על פי רוב, לפי חומר הגלם וגודל התקרה.

טיפים לבחירת תקרות אקוסטית

סוגי תקרות אקוסטיות שכדאי להכיר

  • סגנון עיצוב החלל – על מנת שהתקרה האקוסטית תשתלב בחלל באופן הרמוני, יש להתאים אותה לסגנון העיצובי שלו. תקרה אקוסטית בבית מודרני תיראה אחרת, כנראה, מתקרה אקוסטית של חלל עבודה משותף בבית משרדים גדול.
  • תקציב – מומלץ להגדיר תקציב בטרם ניגשים לבחור תקרה אקוסטית על מנת להימנע מחריגות מיותרות. מחיר תקרה אקוסטית או מחיר תקרה אקוסטית למטר נקבעים לפי הסוגים השונים. לכן, כדאי להגדיר מראש תקציב ואז לגשת למלאכת הבחירה.
  • סוג התקרה – קיימים בשוק סוגים רבים של תקרות ולכן, מומלץ לבחור את התקרה המתאימה ביותר שתשיג את המטרה בדרך אופטימלית.

כמה עולה תקרה אקוסטית?

השאלה המדויקת יותר היא כמה עולה תקרה אקוסטית למטר כי תקרה אקוסטית מחיר משתנה בהתאם לגודל השטח אותו מבקשים לכסות.

חברת פרופילור מציעה מגוון תקרות אקוסטיות  מהטובות ביותר בשוק עשויות מחומרי גלם באיכות גבוהה ובהתאמה מושלמת לצרכי הלקוחות.  

שתפו פוסט זה:

סוגי אריחים לתקרה אקוסטית

תוכן עניינים

מאמרים נוספים