סוגים של תקרות מגשים

היום ניתן למצוא בשוק מספר סוגים של תקרות מגשים, שיכולות לשמש כל סוג של בית עסק ואפילו בית פרטי. אם בעבר היה מדובר על תקרות המאפיינות משרדים ומפעלים, הרי שהיום ניתן למצוא אותן גם בבתים פרטיים, שהפנימו את היתרונות הרבים שלהן. 

יש לזכור כי באמצעות תקרות מגשים ניתן לבצע הנמכת תקרה, דבר שמאפשר גישה נוחה יותר לכל המערכות השונות של הנכס.

מדובר כמובן על מערכת החשמל, המים, הגז והמיזוג, אשר נהנות מגישה נוחה יותר ויכולת לתקן בעיות ותקלות בזמן קצר יותר.

כמו כן, יש לזכור כי באמצעות תקרות מגשים ניתן להסתיר את תקרת המבנה, במידה ומדובר על תקרה לא אסתטית או בעייתית.  בצורה כזו ניתן להרוויח הן מהפן האסתטי – עיצובי והן מהפן הפונקציונלי. 

אנו בחברת פרופירול מתמחים בייצור של תקרות אקוסטיות מתכתיות וקונסטרוקציות לגבס. אנו מספקים את חומרי הגלם האיכותיים ביותר ודואגים לייצר בעזרתו את התקרות מגשים העמידות והחזקות ביותר בתחום. 

סוגים של תקרות מגשים שכל אחד חייב להכיר

סוגים של תקרות מגשים

ישנם שני סוגים עיקריים של תקרות מגשים – תקרת תותב קבוע ותקרת תותב פריקה.

התקרה הקבועה הינה תקרה לא נושאת משקל, אשר מותקנת במרחק מסוים ומתוכנן היטב מהתקרה של המבנה או מהגג שמעליה.

לעומת זאת, תקרה פריקה הינה גם כן תקרה לא נושאת משקל, אשר מותקנת במרחק מסוים ומתוכנן היטב מהרצפה של המבנה.

כמובן שגם התקרה הזו מותקנת מתחת לתקרה המבנית, היא ניתנת לפירוק קל ופשוט, בזכות היותה עשויה מיחידות בודדות של אריחי תקרה או מגשים, המותקנים על גבי קונסטרוקציה בצורת רשת.

תקרה זו מאפשרת גישה מהירה למערכות החשמל, המים, הגז והמיזוג של המבנה.

סוגים של תקרות מגשים – תקרה פריקה לעומת תקרה קבועה

תקרה פריקה נחשבת לאופציה המועדפת ביותר, מאחר והיא קלה ופשוטה לפירוק ולהרכבה.

בזכות היתרון הזה, ניתן להשתמש בה בכל סוג של מבנה, מאחר והיא מאפשרת גישה נוחה לכל אנשי המקצוע, המגיעים לתקן או לטפל במערכות השונות של המבנה. התקרה מאפשרת פירוק של יחידות מגשים בודדות, לכן אין שום צורך ללכלך את כל פני השטח, להשתמש בצבע או בכלי עבודה מיוחדים. 

הפירוק מתבצע תוך שניות בודדות, וכך גם ההרכבה, דבר שנחשב לנוח וליעיל במיוחד. מעבר לכך, יש להדגיש כי מדובר על תקרה המסוגלת לספוג רעשים, במידה והיא עשויה מאריחי גבס מחורר או אריחי מינרליים. ראו כאן לדוגמה פרופילי גבס דקורטיביים!

אריחים אלו מסוגלים לספוג את הרעש ולמנוע יצירת הד בכל רחבי חלל החדר. כמו כן, יש לזכור כי מדובר על תקרה פשוטה לתחזוקה, מאחר ובמידת הצורך ניתן להחליף אריחים בודדים בלבד. 

אנו בחברת פרופירול נשמח לספק לכם סוגים שונים של תקרות מגשים, בהתאם לצורך ולתקציב שלכם. אנו נשמח לסייע ולייעץ לכם בתחום, על מנת להבטיח לכם תקרה ברמה הגבוהה ביותר. לפרטים והזמנות, צרו קשר.

שתפו פוסט זה:

האם ניתן להזמין תקרת מגשים בהתאמה אישית? | Profirol

תוכן עניינים

מאמרים נוספים