מה חשוב לעשות לפני שמתחילים להתקין ניצבים לגבס?

אין שום ספק כי ניצבים לגבס יכולים לשמש אתכם למגוון רחב של מטרות שונות. ניתן היום למצוא מגוון רחב של ניצבים לגבס, הידועים גם בשם – פרופילים לגבס. ניצבים לגבס משמשים בתחום השיפוצים והבנייה, אך ניתן היום לראות אותם מככבים גם בתחומי עיצוב הבית. הגבס להנמכת תקרה, יצירת נישות מיוחדות בתקרות וכמובן לצורך בניית קירות פנימיים וחלוקה פנימית שונה של חלל הבית. מאחר ומדובר על חומר גלם זול וזמין, אין זה מפתיע כי רבים משתמשים בגבס לצורך ביצוע שיפוצים ושיפורים בבית. ניצבים לגבס חיוניים על מנת לאפשר את עבודות הגבס השונות ולהבטיח את העמידות שלהן לאורך זמן.

מה חשוב לעשות לפני שמתחילים להתקין ניצבים לגבס?

כל היתרונות של ניצבים לגבס

ניצבים לגבס יכולים לשמש אתכם לשיפור ועיצוב הבית, מאחר והם יכולים לשמש לצורך הסתרה של חוטי חשמל וצנרת. כמו כן, ניתן להשתמש בניצבים לגבס לצורך התקנת תאורה נסתרת, המשפיעה באופן ניכר על האווירה הכללית בבית. מעבר לכך, ניצבים לגבס חיוניים לצורך חיבור לוחות גבס, לכן הם חיוניים בכל עבודות השיפוץ והבנייה בגבס. כדאי להדגיש כי מבחינת דקורציה, ניצבים לגבס יכולים להגיע בכל צורה, גודל וצבע, לכן מדובר על האלמנט העיצובי האידיאלי ביותר לכל בית. ניצב לגבס הינו פריט קל משקל, שמאפשר התקנה מהירה ופשוטה. ניתן לבחור את ניצבי הגבס המתאימים ביותר לצרכים שלכם וליהנות מהתקנה מקצועית של איש מקצוע, או לחילופין, לבצע את ההתקנה בצורה עצמאית. 

התקנת ניצבים לגבס – טיפים ששווה להכיר!

יש לזכור כי ניצבים לגבס משמשים קודם כל, לצורך בניית קירות פנימיים בתוך הבית. התהליך מצריך חיבור לוחות גבס לקונסטרוקציה הבנויה ממסלולים וניצבים, המחוברים זה לזה באמצעות ברגים. המרחק בין הניצבים לא אמור לעלות על 60 ס"מ בחדרים רגילים, או 40 ס"מ בחדרי רחצה וחדרים רטובים אחרים. קונסטרוקציה לקיר גבס מורכבת לרוב ממסילה עליונה, המחוברת לרצפה ומסילה תחתונה, המחוברת לתקרה. ניצבים לגבס מאונכים למסילות ומספקים יציבות לכל המבנה. ניתן למצוא ניצבים בעובי שונה, בהתאם לצרכי השימוש שלכם. כדאי לציין כי ניתן להרכיב את הקונסטרוקציה על כל תשתית קשיחה ומפולסת, כולל אריחים מסוגים שונים, בטון, פרקט ואפילו שטיח מקיר לקיר. בכל מקרה, יש צורך להתקין פס הפרדה ואיטום גמיש בין התשתית לבין שלד הפח. הרכבת הקונסטרוקציה עצמה צריכה להתחיל מהרכבת המסילה התחתונה ולאחר מכן, יש להרכיב את ניצב הגבס הראשון, המסילה העליונה ורק לאחר מכן יפוזרו שאר ניצבי הגבס.

אנו בחברת פרופירול נשמח לספק לכם ניצבים לגבס ברמה הגבוהה ביותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של כמעט שלושה עשורים בתחום ונשמח לסייע ולייעץ לכם בהתקנת ניצבים לגבס. אנו מייבאים את כל חומרי הגלם שלנו בצורה עצמאית, על מנת להבטיח לכם את המוצרים העמידים והאיכותיים ביותר. צרו קשר!

שתפו פוסט זה:

מה חשוב לעשות לפני שמתחילים להתקין ניצבים לגבס?

תוכן עניינים

מאמרים נוספים